Szczegóły oferty

Biuro nieruchomości Szczecin > Mieszkanie - sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo

Mieszkanie - sprzedaż 389 918 PLN 6 200 PLN/m2
62.89 m2  Pokoje: 3 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Budynek przedstawiony na zdjęciu oraz mieszkanie o powyższych parametrach i rzucie mieszkania jest realne, w trakcie budowy i jest jednym z kilkunastu dostępnych mieszkań na inwestycji. Wydanie mieszkań będzie w 2020 roku.


Przy każdym z mieszkań deweloperskich w naszej ofercie prowizja od strony kupującej wynosi 0%, a oferowane ceny mieszkań są identyczne jak u dewelopera. Mamy dostęp do większości inwestycji na rynku szczecińskim i duże doświadczenie na tym polu, więc chętnie doradzimy Ci i wyszukamy dla Ciebie wymarzone mieszkanie.***O Osiedlu:

Domy mają kameralny charakter (2 piętra). W każdym znajduje się maksymalnie kilkanaście mieszkań. Budynki apartamentowe posiadają ogólnodostępne miejsca postojowe oraz istnieje możliwość dokupienia komórki lokatorskiej.

Rodzaj Własności: Własność
Ogródki: TAK
Tarasy: TAK
Miejsca Postojowe: TAK
Komórki Lokatorskie: TAK
Charakter Inwestycji: Niska zabudowa, niemasowe budownictwo, nasadzenia, tereny zielone
Dzielnica: Warszewo

Przy tej inwestycji dostępne mieszkania:
2 pokojowe (od 43,75 - do 46,68 m2)
3 pokojowe (od 52,69 - do 67,9 m2)
4 pokojowe (od 63,9 - do 87,03 m2 )

Uwaga ! Przy kupnie mieszkania masz możliwość ustalenia z deweloperem indywidualnych przeróbek, które wykona Deweloper (np. Stworzenie oddzielnej kuchni lub jeśli wolisz jej otwarcie, powiększenie salonu, łazienki itp.) dodatkowo nie utracisz gwarancji.


Pamiętaj, że przy zakupie mieszkania z rynku pierwotnego jesteś zwolniony z dodatkowych kosztów tj. podatku od czynności cywilnoprawnych (PCC) 2%.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu porozmawiania o tym czego szukasz i co jest dla Ciebie najważniejsze lub umówienia spotkania w naszym biurze.
Lokalizacja oferty

Agent Zagrodzki Nieruchomości

Kontakt