(Symbol ZNF00252) LOKAL na SPRZEDAŻSzczecin, Centrum
Polecam serdecznie lokal użytkowy -super nadający się na szkołę !!!(np. językową i nie tylko) oraz gabinety prawnicze. Lokal położony jest na II piętrze kamienicy w samym centrum miasta, strategiczne miejsce. Kamienica jest po gruntownej renowacji. Lokal wewnątrz cały po remoncie, na powierzchnię 386,50m2 składa się 9 sal szkoleniowych, przeznaczonych dla 6-20 osób, w tym 2 duże sale na ok. 60 osób., przestronny korytarz, wc, sekretariat, pokój dyrekcji, pokój nauczycieli i pomieszczenie gospodarcze. W pokojach na podłodze wykładzina (dywanowa i linoleum). Ściany gładzone, malowane. Ogrzewanie -miejskie, ciepła woda - podgrzewacz elektryczny.
Wszystkie dostępne sieci: internet, telefon.

Lokal super nadaje się pod inwestycję, stałe dochody z wynajmu sal szkoleniowych, właściciel jednocześnie oferuje pomoc i może przekazać kontakty w zakresie kontrahentów korzystających z wynajmu.

Klatka schodowa czysta, odnowiona.

OFERTA IDEALNA POD INWESTYCJE!!! Zapraszam do prezentacji.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
ZNF00252
Symbol SWO
285302
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 400 000, 00 PLN
Cena za m2
3 622, 25 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Dzielnica - osiedle
Centrum
Powierzchnia całkowita
386, 50 m2
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Rok budowy
1938
Materiał ścian
<
Piętro
2
Liczba pięter
4
Podłączony gaz
Nr Licencji
10704
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Sieć LAN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Aldona Zagrodzka

Zapytaj o ofertę